O nás
O nás

Vzdělávací agentura PROFESIM® je akreditovaná instituce Ministerstvem vnitra ČR - AK/l-4/2017.

Naším cílem je organizovat školení, vzdělávací kurzy a semináře, které Vás budou informovat nejen o aktuálních změnách v legislativě, ale povedou i k Vašemu osobnímu rozvoji jak ve veřejné, tak i podnikatelské sféře.

________________________________________________________________________________________

Jsme držitelem Certifikátu Prověřená společnost 2020.

_______________________________________________________________________________________________________________

Jsme držitelem Certifikátu Prověřená společnost 2019.

_________________________________________________________________________________________________________________

 Jsme držitelem Certifikátu Prověřená společnost 2018.


 

TÝDEN VZDĚLÁVÁNÍ DOSPĚLÝCH 2015

 

V rámci Týdnů vzdělávání dospělých proběhla ve Vyškově zdarma pro účastníky ukázka ze semináře Úprava dokumentů (podle revidované normy ČSN 01 6910). Velké poděkování za skvělý seminář patří paní lektorce Mgr. Evě Kroupové, Ph.D. Seminář vycházel z aktuální normy ČSN 01 6910 Úprava dokumentů zpracovaných textovými procesory, která byla revidovaná v roce 2014. Zahrnoval ukázky obchodních a úředních dopisů podle normy, dále informace o přínosných internetových stránkách a vybraných problematických oblastech v české gramatice a pravopisu.


TÝDNY VZDĚLÁVÁNÍ DOSPĚLÝCH 2014 

Také v roce 2014 jsme se zúčastnili Týdnů vzdělávání dospělých. Dne 22.10.2014 jsme ve Vyškově uskutečnili zdarma ukázku ze semináře - Zátěž a stres. Přednášel pan lektor Mgr. et Mgr. František Zakopal a seminář byl zaměřený na získání dovedností a návyků vedoucích k eliminaci negativního stresu. Doplňkový prvek semináře tvořily rovněž dotazníky zaměřené na zjištění individuální úrovně stresu.

 


TÝDNY VZDĚLÁVÁNÍ DOSPĚLÝCH 2013

V roce 2013 jsme se zúčastnili Týdnů vzdělávání dospělých. Jedná se o celorepublikovou akci na podporu vzdělávání dospělých. Dne 11.11.2013 jsme ve Vyškově uskutečnili zdarma ukázku ze semináře - Úprava obchodních a úředních písemností v praxi. Přednášela paní lektorka Mgr. Eva Stránská, Ph.D. a seminář zahrnoval ukázky obchodních a úředních dopisů, informace o přínosných internetových stránkách a vybrané problematické oblasti v české gramatice a pravopisu.

 


M2Y5NzZ